Xerox Drukarka Phaser 3020V_BI mono/A4/20ppm/GDI/WiFi
Symbol: 3020V_BI
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 454.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3020V_BI
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 454.00
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Phaser 3020V |
| Obszar zastosowań | Dom Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 21 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Obciążenie miesięczne | 15000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | GDI |
| Procesor drukarki |
600 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 128 MB |
| Podajnik papieru |
150 arkuszy |
| Odbiornik papieru |
100 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Karton Koperty Etykiety Papier Papier bawełniany Papier cienki Papier gruby Papier kolorowy Papier wstępnie zadrukowany |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
Kaseta z tonerem: 1500 stron 106R02773 |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
Kaseta z tonerem: 1500 stron 106R02773 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 Windows Server 2008 Windows 7 Windows Server 2003 Windows XP Windows Vista Linux Mac OS |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
- Drukarka Phaser 3020 |
| Informacje o gwarancji |
Dwuletnia gwarancja napraw |
| Kolor | Niebieski Biały |
| Wysokość | 188 mm |
| Szerokość | 331 mm |
| Głębokość | 215 mm |
| Waga | 4.1 kg |
| Oznaczenia | |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com