Xerox AltaLink C8130/35 DMO Toner Magenta 006R01756
Symbol: 7629796
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 841.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 7629796
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 841.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | AltaLink C8100 Series |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 470mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 72mm |
Xerox Netherlands
P.O. Box 43
5800MA VENRAY
Netherlands
ehs-europe@xerox.com