XIAOMI Monitor gamingowy G27i 2026 OM4FF-EU
Symbol: 68559
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 688.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 68559
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 688.00
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
G27i |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 400 nits |
| Częstotliwość odświeżania | 200 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort 1 x Audio out 1 x HDMI |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Pobór mocy | 21 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny Srebrny |
| Wysokość | 445 mm |
| Szerokość | 695 mm |
| Głębokość | 140 mm |
| Waga | 3.9 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Xiaomi - __XIA% |
Xiaomi Technology (Polska) Sp. z o.o
Postępu 14B
02-676 Warszawa (Mokotów)
Poland
800111332
service.pl@support.mi.com