Western Digital Western Digital Elements WDBWLG0180HBK-EESN zewnętrzny dysk twarde 18 TB 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Czarny
Symbol: WDBWLG0180HBK-EESN
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 2046.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WDBWLG0180HBK-EESN
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 2046.00
| Specyfikacja | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość produktu | 135 mm |
| Szerokość produktu | 48 mm |
| Waga produktu | 900 g |
| Wysokość produktu | 165,8 mm |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | USB |
| Wysokość opakowania | 1300 mm |
| Szerokość opakowania | 232 mm |
| Głębokość opakowania | 208 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,3 kg |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Pojemność HDD | 18 TB |
| System formatu pliku | NTFS |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 240mm |
| Wysokość | 120mm |
Western Digital Corporation
PO Box Address: BP 80006
92135 Issy les Moulineaux
France
support@wdc.com