Verbatim Monitor przenośny Verbatim 14 FHD Touch
Symbol: O23942320883
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 927.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: O23942320883
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 927.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Przenośny monitor |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 7 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | A |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Wysokość produktu | 205 mm |
| Głębokość produktu | 13 mm |
| Szerokość produktu | 322 mm |
| Waga produktu | 550 g |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Przewody | HDMI |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
| Walizka | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Typ matrycy | TFT-LCD |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Moc wyjściowa (RMS) | 1 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB | 3 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Typ portu USB | USB Type A/USB Type-C |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Port USB | Tak |
| Typ tunera | Nie |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 430mm |
| Wysokość | 260mm |
Verbatim GmbH
Dusseldorfer Strasse 13
65760 Eschborn
Germany
004961969001
Info.germany@verbatim-europe.com