Vention Stacja dokująca USB-C 9w1 Vention 4K 60Hz 100W PD 0.15m
Symbol: TGVHB
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 155.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TGVHB
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 155.00
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Materiał obudowy | ABS |
| Długość kabla | 0,15 m |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | TF |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość portów RJ-45 | 1 |
| Ilość portów USB 3.0 Typu-A | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Interfejs hosta | USB Type-C |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Szerokość | 20mm |
| Długość | 205mm |
| Wysokość | 100mm |