Vention Słuchawki bezprzewodowe Vention OpenBeat z otwartą konstrukcją BT 5.4 czarne
Symbol: NBUB0
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 95.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NBUB0
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 95.00
| Specyfikacja | |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Styl noszenia | Douszny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Połączenia/Muzyka/Sport/Codzienność |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Kolor produktu | Czarny |
| Etui ładujące | Tak |
| Wyposażenie dodatkowe | smyczka |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A |
| Reakcja częstotliwościowa (tryb muzyczny) | 50 - 16000 Hz |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Profile Bluetooth | HSP |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Napięcie baterii | 5 V |
| Pojemność baterii | 40 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Czułość słuchawek | 96 dB |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 90mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.