Vention Składana podkładka pod laptopa Vention biała
Symbol: KDNW0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 26.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KDNW0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 26.00
| Specyfikacja | |
| Maksymalna kompatybilność ekranu notebooka | 43,9 cm (17.3") |
| Powierzchnia antypoślizgowa | Tak |
| Typ produktu | Podstawka na notebooka |
| Materiały | Tworzywo sztuczne ABS, Silikon |
| Kolor produktu | Biały |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Szerokość produktu | 172,3 mm |
| Waga produktu | 145 g |
| Długość produktu | 246 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Liczba ustawień wysokości | 9 |
| Zakres regulacji wysokości | 83 - 170 mm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Szerokość | 255mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 25mm |