Vention Obudowa dysku twardego SATA 2,5" Vention USB 3.1 Gen2
Symbol: KPBB0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 86.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KPBB0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 86.00
| Specyfikacja | |
| Diody LED | Status |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Obudowa HDD |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Głębokość produktu | 14,2 mm |
| Szerokość produktu | 81,8 mm |
| Wysokość produktu | 128 mm |
| Obsługa UASP | Tak |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Przewody | USB |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Możliwa wysokość dysku twardego | 7 |
| Możliwa wysokość dysku twardego | 9.5 mm |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA III |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | 2.5" |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB B |
| Ilość portów USB | 1 |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Rodzaj złącza USB | Żeńska |
| Połączenie USB | Tak |
| Szerokość | 192mm |
| Długość | 117mm |
| Wysokość | 30mm |