VIEWSONIC Viewsonic X Series XG24G1 monitor komputerowy 61 cm (24") 1920 x 1080 px Full HD LED Czarny
Symbol: XG24G1
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 1022.00
Symbol: XG24G1
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 1022.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa | Nie |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 15 W |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 23 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 26 W |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 12 V |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 21 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 16 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | E |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 542,1 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 45,6 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 391,1 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 322,4 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 215,1 mm |
| Waga (bez podstawy) | 2,49 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 542,1 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,08 kg |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| AMD FreeSync | Nie |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| Wysokość opakowania | 483 mm |
| Głębokość opakowania | 147 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,9 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 750 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Przewody | DisplayPort |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Standard gamy kolorów | NTSC |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Typ HD | Full HD |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 61 cm |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozmiar plamki | 0,275 x 0,275 mm |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Czas reakcji (MPRT) | 1 ms |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 79% |
| Ekran matowy | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Typ matrycy | IPS |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 51 - 210 kHz |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 111% |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 50000000:1 |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 180 Hz |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Głębia kolorów Frame Rate Control (FRC) | 6 bit |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 25° |
| Standard VESA | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Obracany | -30 - 30° |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| OSD | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 15 cm |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| HDMI | Tak |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC) |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Waga produktu | 4,3 kg |
| Tryb ECO | Tak |
| Specyficzne technologie | Pielęgnacja oczu+ |
| Automatyczna kontrola jasności | Nie |
| Wysokość brutto palety | 2,23 m |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8528521000 |
| Długość brutto palety | 100 cm |
| Nie zawiera | Ołowiowe |
| Nie zawiera | Rtęci |
| Nie zawiera | Kadm |
| Szerokość | 485mm |
| Długość | 725mm |
| Wysokość | 145mm |