VIEWSONIC Viewsonic VX Series VX2776-SMH LED display 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD Srebrny
Symbol: VX2776-SMH
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 760.00
Symbol: VX2776-SMH
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 760.00
| Specyfikacja | |
| Przednia osłona | Srebrny |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Kolor nóżek | Srebrny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 24 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 24 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 18 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 391334 |
| Głębokość (bez podstawy) | 49 mm |
| Waga (z podstawą) | 4 kg |
| Waga (bez podstawy) | 3,6 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 357 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 614 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 614 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 184 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 443 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| AMD FreeSync | Nie |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,5 kg |
| Wysokość opakowania | 112 mm |
| Głębokość opakowania | 462 mm |
| Szerokość opakowania | 702 mm |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | HDMI |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 100% |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,8 cm |
| Typ matrycy | IPS |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,58 cm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 80000000:1 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 800 x 600 (SVGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1024 x 768 (XGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1440 x 900 (WXGA+) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1680 x 1050 (WSXGA+) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 720 x 400 |
| Zasięg skanowania (długość) | 50 - 75 Hz |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Rozmiar plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Typ HD | Full HD |
| Zasięg skanowania w poziomie | 15 - 83 kHz |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Liczba języków OSD | 14 |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Zakres kąta nachylenia | -3 - 21° |
| Kensington Lock | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| OSD | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| HDMI | Tak |
| Port DVI | Nie |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| HDCP | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Waga produktu | 4 kg |
| Certyfikaty | CE, CE EMC, CB, ErP, REACH, WEEE, EAC, UkrSEPRO, BSMI |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Długość brutto palety | 100 cm |
| Wysokość brutto palety | 2,11 m |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8528521000 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Szerokość | 460mm |
| Długość | 700mm |
| Wysokość | 110mm |
• Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.
• Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
• Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.