UNITEK UNITEK OBUDOWA HDD/SSD M.2,PCIE/NVME,40GBPS, USB4
Symbol: S1226A
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 279.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S1226A
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 279.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Obudowa SSD |
| Zamek | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiały | Aluminium |
| Wysokość produktu | 24 mm |
| Szerokość produktu | 107 mm |
| Głębokość produktu | 46 mm |
| Długość kabla | 0,3 m |
| Szybkość przesyłania danych | 40 Gbit/s |
| Śrubokręt w zestawie | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| NVMe | Tak |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | M.2 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, PCI Express |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Połączenie USB | Tak |
| Wersja USB | USB4 Gen 3x2 |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 33mm |
| Wysokość | 193mm |
Unitek International Group Limited
Wang Chiu Road 39
999077 Hong Kong
Hong Kong
sales@unitek-products.com