UBIQUITI Ubiquiti Networks AF-5G23-S45 antena 23 dBi
Symbol: AF-5G23-S45
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 444.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AF-5G23-S45
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 444.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Obsługiwane produkty | AF-5X |
| Waga produktu | 3,4 kg |
| Szerokość produktu | 378 mm |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Wysokość produktu | 378 mm |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 23 dBi |
| Pasmo częstotliwości | 5 GHz |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85177100 |
| Szerokość | 465mm |
| Długość | 465mm |
| Wysokość | 350mm |