Trust Zasilacz awaryjny UPS Maxxon Powerstrip 800VA
Symbol: 23326
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 388.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 23326
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 388.00
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 800 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Modyfikowana sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obudowy | Compact (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe (OPP) Przeciw przeładowaniu Nadmierne rozładowanie |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 6 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
93 x 202 x 293 mm |
| Waga | 4.4 kg |
| Oznaczenia | |
Trust International B.V
Laan van Barcelona 600
3317 DD Dordrecht
Netherlands
+31 78 654 3200
pr.nl@trust.com
https://trust.com/pl/contact