Trust Głośniki Polo 2.0
Symbol: 25164
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 50.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 25164
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 50.00
Głośniki Polo 2.0
Kompaktowy zestaw głośników zasilanych przez USB.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 4 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 150 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
76 x 77 x 74 mm |
| Waga | 301 g |
| Oznaczenia | |
Trust International B.V
Laan van Barcelona 600
3317 DD Dordrecht
Netherlands
+31 78 654 3200
pr.nl@trust.com
https://trust.com/pl/contact