Trust Głośniki GXT629 TYTAN 2.1 RGB
Symbol: 22944
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 539.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 22944
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 539.00
Głośniki GXT629 TYTAN 2.1 RGB
Potężny zestaw głośników 2.1 z regulowanym kolorowym podświetleniem LED i bezprzewodowym pilotem.
Cechy główne produktu:
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Zestawy |
| System | 2.1 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Pilot |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 60 W |
| Moc subwoofera | 30 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | AUX |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Akcesoria w zestawie |
Pilot |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 4.24 kg |
| Oznaczenia | |
Trust International B.V
Laan van Barcelona 600
3317 DD Dordrecht
Netherlands
+31 78 654 3200
pr.nl@trust.com
https://trust.com/pl/contact