Trust Głośniki GXT 606B RGB JAVV czarne
Symbol: 25108
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 183.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 25108
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 183.00
Trust Gaming GXT 606 Javv Zestaw głośników 2.0 z kolorowym podświetleniem - Czarny
Kompaktowy zestaw głośników o odważnym wyglądzie z kolorowym diodowym podświetleniem.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka Filmy Gaming |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 160 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack 1 x USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
175 x 78 x 100 mm |
| Waga | 754 g |
| Pozostałe parametry |
Długość przewodu: 180 cm |
| Oznaczenia | |
Trust International B.V
Laan van Barcelona 600
3317 DD Dordrecht
Netherlands
+31 78 654 3200
pr.nl@trust.com
https://trust.com/pl/contact