Toshiba Dysk twardy Toshiba N300 MN10ADA10TS 10TB 7200RPM 512MB 3.5" Serial ATA III
Symbol: MN10ADA10TS
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 1928.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MN10ADA10TS
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 1928.00
| Specyfikacja | |
| Nie zawiera | Halogen |
| Model | HDD |
| Interfejs | SATA III |
| Przeznaczenie | NAS |
| Pojemność HDD | 10 TB |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Wielkość pamięci podręcznej | 512 MB |
| Kontrola odzyskiwania błędów (ERC) | Tak |
| Czujniki drgań obrotowych (RV) | Tak |
| Działanie 24/7 | Tak |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Zaawansowany format (AF) | Tak |
| UBER | < 1 per 10^15 bits read |
| Poziom szumu, bezczynny | 34 dB |
| Czujnik wstrząsów | Tak |
| Kontrola temperatury | Tak |
| Średni czas do awarii (MTTF) | 1000000 h |
| Limit obciążenia pracą | 180 TB/rok |
| Pobór mocy | 9,07 W |
| Napięcie robocze | 5 / 12 V |
| Pobór mocy (bezczynny) | 5,74 W |
| Wysokość produktu | 147 mm |
| Waga produktu | 755 g |
| Głębokość produktu | 26,1 mm |
| Szerokość produktu | 101,8 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 70 G |
| Wibracje podczas pracy | 0,25 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 250 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 3 G |
| Szerokość opakowania | 136 mm |
| Wysokość opakowania | 189 mm |
| Głębokość opakowania | 60 mm |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Technologia dynamicznego cachowania Toshiba | Tak |
| Technologia stabilnego talerza Toshiba | Tak |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 10mm |
Toshiba Electronics Europe GmbH
Hansaallee 181
40549 Dusseldorf
Germany
info@toshiba-storage.com