Toshiba Dysk twardy Toshiba 16TB 3.5'' SATA N300 NAS 7.200 obr./min 256MB
Symbol: HDWG51GUZSVA
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 3222.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HDWG51GUZSVA
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 3222.00
| Specyfikacja | |
| Nie zawiera | Halogen |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Działanie 24/7 | Tak |
| Wielkość pamięci podręcznej | 512 MB |
| Czujniki drgań obrotowych (RV) | Tak |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 281 MiB/s |
| Kontrola temperatury | Tak |
| Kontrola odzyskiwania błędów (ERC) | Tak |
| Czujnik wstrząsów | Tak |
| Średnie opóźnienie | 4,17 ms |
| Zaawansowany format (AF) | Tak |
| Interfejs | SATA III |
| Średni czas do awarii (MTTF) | 1200000 h |
| Cykle start/stop | 600000 |
| Kolejkowaniem zadań (NCQ) | Tak |
| Limit obciążenia pracą | 180 TB/rok |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Pojemność HDD | 16 TB |
| Przeznaczenie | NAS |
| Model | HDD |
| Napięcie robocze | 5 / 12 V |
| Pobór mocy (zapis) | 6,65 W |
| Pobór mocy | 4,03 W |
| Pobór mocy (odczyt) | 6,65 W |
| Szerokość produktu | 101,8 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Waga produktu | 720 g |
| Wibracje podczas pracy | 0,75 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 250 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 70 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 3 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Technologia dynamicznego cachowania Toshiba | Tak |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Technologia stabilnego talerza Toshiba | Tak |
| Szerokość | 17mm |
| Długość | 97mm |
| Wysokość | 130mm |
Toshiba Electronics Europe GmbH
Hansaallee 181
40549 Dusseldorf
Germany
info@toshiba-storage.com