Thermaltake Podstawka chłodząca pod notebooka - Massive 12Max 17 cali
Symbol: CL-N018-PL12BU-A
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 175.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CL-N018-PL12BU-A
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 175.00
Podstawka chłodząca pod notebooka - Massive 12Max 17 cali
| Informacje o produkcie | |
| Przekątna ekranu | 10'' 17'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 12 cm 8 cm |
| Liczba wentylatorów | 5 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2200 obr./min |
| Przepływ powietrza | 36 cfm |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Głośność | 28 dB |
| Hub USB | 2 porty |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
420 * 290 * 40 mm |
| Oznaczenia | |