Thermaltake Podstawka chłodząca pod Notebooka - Massive A23 (10~17", 120mm Fan)
Symbol: CL-N013-PL12BL-A
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 81.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CL-N013-PL12BL-A
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 81.00
| Informacje o produkcie | |
| Przekątna ekranu | 16'' 15,6'' 16,1'' 15,4'' 15,5'' 15,1'' 10,1'' 10,2'' 10,6'' 10.8" 11'' 11.1'' 11.3'' 11,6'' 12'' 12.1'' 12.5'' 13'' 13,1'' 13,3'' 13,4'' 14'' 14,1'' 14.2'' 14.5'' 15'' 16.4'' 17'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1200 obr./min |
| Przepływ powietrza | 38 cfm |
| Głośność | 28 dB |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
350 x 260 x 32 mm |
| Waga | 622 g |
| Oznaczenia | |