Thermaltake Obudowa - The Tower 600 TG - Hydrangea Blue
Symbol: CA-1Z1-00MFWN-00
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 748.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-1Z1-00MFWN-00
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 748.00
Obudowa - The Tower 600 TG - Hydrangea Blue
| Informacje o produkcie | |
| Typ obudowy | Compact (UPS) Midi Tower |
| Format | Mini ITX ATX Micro ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 5 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 2 |
| Zainstalowane wentylatory | 2 x 120 mm (tył) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 13 |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra) 3 x 120 mm (bok) 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (góra) 2 x 120 mm lub 1 x 140 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (bok) 1 x 280 mm (bok) 1 x 420 mm (bok) 1 x 360 mm (bok) 1 x 120 mm (bok) 1 x 140 mm (bok) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon 1 x słuchawki 4 x USB 3.0 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| Maksymalna długość karty graficznej | 400 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 210 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 220 mm |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Kolor | Błękitny |
| Wymiary |
550 * 420 * 268,4 mm |
| Waga | 9.7 kg |
| Oznaczenia | |