Thermaltake Klawiatura gamingowa eSports Level 20 GT RGB Black Cherry MX Silver
Symbol: GKB-LVG-SSBRUS-01
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 504.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GKB-LVG-SSBRUS-01
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 504.00
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Level 20 GT RGB Cherry MX |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 Windows 8 Windows 8.1 Windows 10 |
| Wymiary |
482 x 186 x 44 mm |
| Waga | 1500 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |