Thermaltake Chłodzenie procesora ASTRIA 200 ARGB Lighting (TDP 210W, 120mm) White
Symbol: CL-P137-AL12SW-A
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 170.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CL-P137-AL12SW-A
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 170.00
| Informacje o produkcie | |
| Podstawka / Blok CPU | Aluminium |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA2066 LGA1366 Socket AM4 Socket AM5 LGA1150 LGA1151 LGA1155 LGA1156 LGA1200 LGA1851 LGA2011 LGA1700 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 1800 obr./min |
| Przepływ powietrza | 65 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| TDP | 210 W |
| Poziom hałasu | 26.8 dB |
| Wymiary |
124 x 93 x 160 mm |
| Oznaczenia | |