THRUSTMASTER Thrustmaster T128 SimTask Farming Pack Czarny Kierownica + pedały + dźwignia zmiany biegów PC, PlayStation 4, PlayStation 5
Symbol: 569336
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 1956.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 569336
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 1956.00
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Rozstaw kół w zestawie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Kąt obrotu kierownicy | 0 - 270, 0 - 900° |
| Obsługiwane platformy gier | PlayStation 4 |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Obsługiwane platformy gier | PlayStation 5 |
| Klawisze funkcyjne do gier | D-pad |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk trybu |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk menu |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk udostępniania |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Rodzaj urządzenia | Kierownica + pedały + dźwignia zmiany biegów |
| Force feedback | Tak |
| Szerokość | 315mm |
| Długość | 440mm |
| Wysokość | 380mm |