THRUSTMASTER Thrustmaster Modułowy, skalowalny zestaw pedałów Raceline III WW
Symbol: 522787
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 654.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 522787
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 654.00
| Specyfikacja | |
| Ilość | 1 szt. |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 4 kg |
| Głębokość produktu | 370 mm |
| Wysokość produktu | 215 mm |
| Wymiary pedałów (SxGxW) | 370 x 350 x 215 mm |
| Masa pedałów | 4 kg |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | RJ-12 |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Obsługiwane platformy gier | PlayStation 5 |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox One S |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Series X |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox One |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Series S |
| Obsługiwane platformy gier | PlayStation 4 |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox One X |
| Rodzaj urządzenia | Pedały |
| Czujnik Halla | Tak |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 415mm |
| Wysokość | 413mm |