THRUSTMASTER Thrustmaster 2960932 akcesorium do symulatora lotów/wyścigów Adapter mocowania podstawy montażowej
Symbol: 28
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 157.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 28
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 157.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Adapter mocowania podstawy montażowej |
| Kolor produktu | Czarny |
| System szybkiego uwalniania | Tak |
| Obsługiwane produkty | AVA |
| Kompatybilne gry | -DCS - PC -Xplane 11 & 12 - PC -Microsoft Flight Simulator 2020 - PC -Star Citizen - PC -Elite Dangerous - PC -War Thunder - PC |
| Głębokość produktu | 40 mm |
| Waga produktu | 100 g |
| Szerokość produktu | 40 mm |
| Wysokość produktu | 58 mm |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 90mm |