SteelSeries Steelseries Arctis Nova Pro Xbox Zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na głowę Gaming Czarny
Symbol: 61528
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 1454.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 61528
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 1454.00
| Specyfikacja | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Przyciski operacyjne | Wyciszenie |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Stosunek sygnału do szumu | 111 dB |
| Zastosowanie | Gaming |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Kolor kabla | Czarny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Przewody | Audio (3.5mm) |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A |
| Ilość | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Składany mikrofon | Tak |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Typ kierunku mikrofonu | Mikrofon dwukierunkowy |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Impedancja mikrofonu | 2200 Ω |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 1% |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Pasmo przenoszenia | 10 - 40000 Hz |
| Impedancja | 38 Ω |
| Czułość słuchawek | 93 dB |
| Kolor stacji bazowej | Czarny |
| Złącze USB stacji bazowej | USB Type-C |
| Szerokość | 224mm |
| Długość | 296mm |
| Wysokość | 82mm |
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
• Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane.