SteelSeries Słuchawki Steelseries Arctis Nova 7X Gen 2, White
Symbol: 61759
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 1016.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 61759
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 1016.00
| Specyfikacja | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Waga produktu | 325 g |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Zastosowanie | Gaming |
| Tryb gry | Tak |
| Przyciski operacyjne | Wyciszenie |
| Przyciski operacyjne | Parowanie Bluetooth |
| Przyciski operacyjne | Pairing |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Bluetooth | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 54 h |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 6500 Hz |
| Czułość mikrofonu | -15 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 22000 Hz |
| Impedancja | 36 Ω |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 3% |
| Ilość przetworników | 1 |
| Czułość słuchawek | 105 dB |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Szerokość | 228mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 232mm |