SteelSeries Słuchawki SteelSeries Arctis GameBuds dla Xbox Series X/S z Bluetooth, do uszu, wyciszające, bezprzewodowe, czarne
Symbol: 42480306
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 886.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 42480306
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 886.00
| Specyfikacja | |
| Waga lewej słuchawki | 5,3 g |
| Waga prawej słuchawki | 5,3 g |
| Waga obudowy ładującej | 48,7 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Diody LED | Tak |
| Zastosowanie | Gaming |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na brud |
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP55 |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Douszny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A |
| Etui do ładowania | Tak |
| Nauszniki | Tak |
| Typ ładowania | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Profile Bluetooth | SBC |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas ładowania | 90 h |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym) | 40 h |
| Czas odtwarzania muzyki | 10 h |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 36mm |
| Wysokość | 150mm |