Speed COMFORT SpeedComfort Wentylator grzejnikowy Trio-Set
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 393.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 393.00
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 10 lat(a) |
| Napięcie adaptera | 12 V |
| Przemieszczenie powietrza | 30 m³/h |
| Poziom dźwięku | 20 dB |
| Zużycie prądu | 0,55 W |
| Model | Wentylator |
| Przeznaczenie | 120 cm |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Typ produktu | Wentylator |
| Kolor produktu | Biały |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Wysokość produktu | 23 mm |
| Długość produktu | 340 mm |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 400mm |