Seagate Dysk HDD Seagate SkyHawk ST4000VX016 (4 TB ; 3.5"; 256 MB )
Symbol: ST4000VX016
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 830.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ST4000VX016
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 830.00
| Specyfikacja | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Technologia nagrywania | CMR |
| Maksymalna ilość obsługiwanych kamer | 64 |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1000000 h |
| Czujnik(i) RV | Tak |
| Wielkość pamięci podręcznej | 256 MB |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Działanie 24/7 | Tak |
| Cykle start/stop | 600000 |
| Interfejs | SATA III |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 180 MiB/s |
| Przeznaczenie | PC |
| Pojemność HDD | 4 TB |
| Model | HDD |
| Pobór mocy (zapis) | 3,7 W |
| Napięcie pracy | 5 / 12 V |
| Początkowe natężenie prądu | 1,8 A |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,25 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 2,5 W |
| Pobór mocy (odczyt) | 3,7 W |
| Wysokość produktu | 20,2 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Szerokość produktu | 101,8 mm |
| Waga produktu | 490 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 65 °C |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 100mm |
Seagate Technology Holdings PLC
38/39 Fitzwilliam Square
D02NX5 Dublin
Ireland
discsupport@seagate.com