Samsung Samsung S36C monitor komputerowy 61 cm (24") 1920 x 1080 px Full HD LCD Czarny
Symbol: LS24C364EAUXEN
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 524.00
Symbol: LS24C364EAUXEN
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 524.00
| Specyfikacja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Konsument |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 17 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 17 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy (max) | 25 W |
| Waga (bez podstawy) | 2,6 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 325,6 mm |
| Waga (z podstawą) | 3,1 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 547,8 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 108,2 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 416,3 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 214 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 547,8 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Nie |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Stojak typu | Prosty okrągły stojak |
| Głębokość opakowania | 390 mm |
| Wysokość opakowania | 162 mm |
| Szerokość opakowania | 612 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 48 kg |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Nie |
| Przewody | HDMI |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Nie |
| Technologia quantum dot color | Nie |
| Standard gamy kolorów | NTSC |
| Klasyfikacja krzywizny ekranu | 1800R |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 59 cm |
| Paleta barw | 72% |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,3 cm |
| Typ matrycy | VA |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,1 cm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Jasność wyświetlacza (min) | 250 cd/m² |
| Optymalizator częstotliwości odświeżania | Nie |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Kolory wyświetlacza | 1,67 mld kolorów |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Typ HD | Full HD |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Adaptacyjne sterowanie dźwiękiem (ASC) | Nie |
| Oś obrotu | Nie |
| Funkcja korekcji silników czarnego koloru | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Obrotowe | Nie |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Funkcja Picture-in-Picture | Nie |
| Zakres kąta nachylenia | 2 - 22° |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Wejście audio | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| HDMI | Tak |
| HDCP | Tak |
| Daisy chain | Nie |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Wyłącznik czasowy Plus | Nie |
| Automatyczny przełącznik źródła | Nie |
| Przestrzeń robocza | Nie |
| Niski input lag | Nie |
| Eco Saving Plus | Tak |
| Widok przez stuknięcie | Nie |
| Balans szarości | No |
| Rozmiar obrazu | Tak |
| Anynet + (HDMI-CEC) | Nie |
| Adaptacyjny obraz | Nie |
| Strojenie fabryczne | Nie |
| TV Plus | Nie |
| Współpracuje z Samsung Bixby | Nie |
| Obsługa aplikacji SmartThings | Nie |
| Uniwersalna prowadnica | Nie |
| Wyświetlacz bezprzewodowy | Nie |
| Obraz po obrazie (PbP) | Nie |
| Tryb Samsung Eye Saver | Tak |
| Pobór mocy (DPMS) | 0,3 W |
| Zastrzeżenie | Nie |
| Wirtualny punkt AIM | Nie |
| Raport z kalibracji fabrycznej | Nie |
| Korekta jednorodności | Nie |
| Szerokość | 612mm |
| Długość | 390mm |
| Wysokość | 162mm |
SAMSUNG
PO Box 12987
D01F5P Dublin
Ireland
www.samsung.com/support