Samsung Samsung Galaxy Buds 4 Pro (R640) White
Symbol: SM-R640NZWAEUE
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 905.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SM-R640NZWAEUE
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 905.00
| Specyfikacja | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Szerokość produktu | 30,8 mm |
| Waga produktu | 54,3 g |
| Wymiary etui do ładowania (SxGxW) | 51 x 28,3 x 51 mm |
| Głębokość produktu | 18,1 mm |
| Wysokość produktu | 19,6 mm |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Styl noszenia | Douszny |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność pokrowca na ładowarkę | 530 mAh |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | True Wireless Stereo (TWS) |
| Wersja Bluetooth | 6.1 |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Bluetooth | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Pojemność baterii | 61 mAh |
| Pojemność baterii (etui ładujące) | 530 mAh |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym/bez ANC) | 26 h |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (bez ANC) | 7 h |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 6 |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Średnica głośnika | 1,1 cm |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 83mm |
| Wysokość | 45mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.
SAMSUNG
PO Box 12987
D01F5P Dublin
Ireland
www.samsung.com/support