Samsung Monitor profesjonalny QM50C 50 cali Matowy 24h/7 500(cd/m2) 3840 x 2160 (UHD) S10 Player (Tizen 7, VXT Ready) WiFi/BT 3 lata On-
Symbol: LH50QMCEPGCXEN
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 5753.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LH50QMCEPGCXEN
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 5753.00
Smukła konstrukcja. Oszałamiająca wydajność.
Przedstawiamy QMC, najcieńszy wyświetlacz w ofercie Samsung UHD Signage. Wnosi elegancję do biznesu, jednocześnie maksymalizując przestrzeń. Udoskonalone rozwiązania wewnętrzne i intuicyjny interfejs użytkownika ekranu głównego sprawiają, że jest łatwy w użyciu. Firmy działające w różnych branżach mogą osiągnąć rozwój dzięki wydajności i innowacjom projektowym QMC.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
QM50C |
| Przekątna ekranu | 50'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.285 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 nits |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 81 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack 1 x RJ-45 LAN 1 x RS-232 (COM) 3 x HDMI 1 x DisplayPort 2 x USB 2.0 |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 132 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 644.8 mm |
| Szerokość | 1124.1 mm |
| Głębokość | 28.5 mm |
| Waga | 11.8 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM% |
SAMSUNG
PO Box 12987
D01F5P Dublin
Ireland
www.samsung.com/support