Samsung Karta pamięci microSD MB-MC64SA EU EVO Plus 64GB + adapter
Symbol: MB-MC64SA/EU
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 126.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MB-MC64SA/EU
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 126.00
| Informacje o produkcie | |
| Pojemność pamięci flash | 64 GB |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Prędkość odczytu | 160 MB/s |
| Prędkość zapisu | 120 MB/s |
| Klasa pamięci | V10 U1 (UHS speed class 1) A1 Class10 |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC ( >32GB) UHS-I |
| Adapter | do SD |
| Czytnik USB | Nie |
| Wymiary |
15 x 11 x 1 mm |
| Waga | 0.25 g |
| Oznaczenia | |
SAMSUNG
PO Box 12987
D01F5P Dublin
Ireland
www.samsung.com/support