SHURE Shure SRH240A-BK-EFS - Słuchawki nauszne, do zastosowań monitorowych i ogólnych, home studio
Symbol: SRH240A-BK-EFS
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 237.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SRH240A-BK-EFS
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 237.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Słuchawki studyjne |
| Waga produktu | 238 g |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Długość kabla | 2 m |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Maksymalna moc wejściowa | 500 mW |
| Impedancja | 38 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Szerokość | 245mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 225mm |