SHOKZ Słuchawki douszne bezprzewodowe Shokz OpenFit 2+ czarne
Symbol: T921-ST-BK
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 663.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: T921-ST-BK
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 663.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 4,8 g |
| Waga prawej słuchawki | 9,4 g |
| Waga lewej słuchawki | 9,4 g |
| Waga obudowy ładującej | 56 g |
| Cechy zabezpieczeń | Odporne na pot |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Stopień ochrony IP | IP55 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Styl noszenia | Nauszny, douszny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Segment rynku | Konsument |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Odtwarzanie muzyki | Tak |
| Materiał końcówek uszu | Silikon |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Profile Bluetooth | SBC |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Profile Bluetooth | AAC |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym) | 48 h |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Pojemność akumulatora lewej słuchawki | 28 mAh |
| Napięcie wejściowe (słuchawki) | 5 V |
| Pojemność baterii (etui ładujące) | 600 mAh |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 11 h |
| Pojemność akumulatora prawej słuchawki | 28 mAh |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 4 |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Czułość słuchawek | 96,5 dB |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Szerokość | 106mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 112mm |