SHOKZ Słuchawki bezprzewodowe kostne Shokz Openrun Pro 2 pomarańczowe
Symbol: S820-ST-OR
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 716.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S820-ST-OR
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 716.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 30,3 g |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Zastosowanie | Sport |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Stopień ochrony IP | IP55 |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Styl noszenia | Nauszny |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Walizka | Tak |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Bluetooth | Tak |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Pojemność baterii | 150 mAh |
| Czas ładowania | 1 h |
| Czas gotowości | 240 h |
| Napięcie wejściowe (słuchawki) | 5 V |
| Czas odtwarzania muzyki | 12 h |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Czułość słuchawek | 96 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 173mm |
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.
• Trzymać z dala od dzieci.