Ricoh Toner Ricoh SPC360 Błękitny (408189)
Symbol: 408189
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 347.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 408189
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 347.00
| Specyfikacja | |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1500 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność z marką | Ricoh |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | SP C360DNw SP C360SNw SP C360SFNw SP C361SFNw |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 360mm |
| Wysokość | 130mm |