Ricoh Ricoh 407318 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 407318
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 360.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 407318
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 360.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 12000 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Ricoh |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | SP 4510 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 342mm |
| Wysokość | 150mm |