Ricoh Nabój Ricoh MP 6054 (842127)
Symbol: 842127
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 347.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 842127
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 347.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Ricoh |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 37000 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 547mm |
| Wysokość | 120mm |