Rebeltec Głośnik Bluetooth SoundBox 390
Symbol: RBLGLO00033
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 174.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RBLGLO00033
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 174.00
Głośnik Bluetooth SoundBox 390
Głośnik Bluetooth sterowany za pomocą smartfona lub przycisków.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 22 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB AUX 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel USB (M) ->microUSB (M) |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 3 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 12 h |
| Wymiary |
390 x 156.5 x 197 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Rebeltec Olszewski, Nowak, Węgrzyn sp.k.
ul. Rot. W. Pileckiego 130A/8
02-781 Warszawa
Poland
m.olszewski@rebeltec.eu