Rebeltec Głośnik Bluetooth PartyBox 400
Symbol: RBLGLO000042
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 115.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RBLGLO000042
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 115.00
Przenośny odtwarzacz bluetooth
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Kolumny |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka Nagłośnienie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 40 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack 1 x USB AUX microUSB |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 4 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 8 h |
| Wymiary |
400 x 165 x 155 mm |
| Waga | 1350 g |
| Oznaczenia | |
Rebeltec Olszewski, Nowak, Węgrzyn sp.k.
ul. Rot. W. Pileckiego 130A/8
02-781 Warszawa
Poland
m.olszewski@rebeltec.eu