Rebeltec Głośnik Bluetooth FM/USB SoundBox 465 TWS
Symbol: RBLGLO00049
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 230.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RBLGLO00049
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 230.00
Głośnik Bluetooth FM/USB SoundBox 465 TWS
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Kolumny Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Pilot Regulacja wysokich tonów Regulacja poziomu głośności Regulacja niskich tonów |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 40 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | AUX 1 x USB 1 x USB (Type C) 6,3 mm jack microSD |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel USB ->USB-C |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 8 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 12 h |
| Wymiary |
465 x 243 x 175 mm |
| Waga | 2.85 kg |
| Oznaczenia | |
Rebeltec Olszewski, Nowak, Węgrzyn sp.k.
ul. Rot. W. Pileckiego 130A/8
02-781 Warszawa
Poland
m.olszewski@rebeltec.eu