RAZER Razer Kraken V4 Zestaw słuchawkowy Bezprzewodowy Opaska na głowę Gaming USB Typu-A Bluetooth Czarny
Symbol: RZ04-05170100-R3M1
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 761.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RZ04-05170100-R3M1
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 761.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 350 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Tryb gry | Tak |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Przyciski operacyjne | Wyciszenie |
| Zalecany wiek | Dorosły |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Zastosowanie | Gaming |
| Podświetlenie | Tak |
| Obsługiwane produkty | PC PS4 |
| Głębokość opakowania | 208 mm |
| Wysokość opakowania | 236 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 800 g |
| Materiał wkładek dousznych | Tkanina |
| Materiał końcówek uszu | Pianka |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Profile Bluetooth | SBC |
| Profile Bluetooth | AAC |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Czas odtwarzania muzyki | 70 h |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy/Kardioid |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Mikrofon z redukcją szumów | Nie |
| Typ sterownika | TriForce |
| Pasmo przenoszenia | 12 - 28000 Hz |
| Czułość słuchawek | 98 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Szerokość | 208mm |
| Długość | 93mm |
| Wysokość | 235mm |
• Nie używać podczas ładowania.
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.
• Unikać kontaktu z wodą.