RAIDSONIC ICY BOX IB-1121-C31 USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Antracyt, Czarny
Symbol: IB-1121-C31
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 162.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: IB-1121-C31
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 162.00
| Specyfikacja | |
| Diody LED | Działanie |
| Diody LED | Zasilanie |
| Obsługa UASP | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Hot-swap | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Materiały | Plastik |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga produktu | 250 g |
| Głębokość produktu | 130 mm |
| Wysokość produktu | 57 mm |
| Szerokość produktu | 75 mm |
| Szerokość opakowania | 125 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 600 g |
| Wysokość opakowania | 230 mm |
| Głębokość opakowania | 60 mm |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Liczba portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zestaw układów | ASM235CM |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 270 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84718000 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 506 mm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 355 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 12 kg |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 2.5 |
| Interfejs napędów pamięci masowej | SATA, SATA II, SATA III |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Typ nośników pamięci | HDD |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 65mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 230mm |
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika - produkt wymaga specjalnej utylizacji.
• Unikać kontaktu z wodą, wilgocią i kurzem.
• Nie należy otwierać obudowy urządzenia.