Qoltec Zasilacz Qoltec 50099.90W do notebooka IBM, Lenovo (20 V; 4,74 A; 90W; 5.5 mm x 2.5 mm)
Symbol: 50099.90W
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 62.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 50099.90W
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 62.00
| Specyfikacja | |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Prąd wyjściowy | 4,74 A |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Kompatybilność z marką | IBM/Lenovo |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Moc rzeczywista | 90 W |
| Kompatybilność | Lenovo G460ALenovo G470Lenovo G480Lenovo Y460Lenovo Y45R0 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość produktu | 126 mm |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Wysokość produktu | 26 mm |
| Waga produktu | 338 g |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 140mm |
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Nie otwierać obudowy zasilacza.
ntec sp. z o.o.
Chorzowska 44B
44-100 Gliwice
Poland
502438598
wk@ntec.pl