Qoltec Qoltec Stacja dokująca dysków SSD M.2 NVMe| PCIe
Symbol: 52366
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 246.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 52366
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 246.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Stacja dokująca |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | M.2 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | NVMe |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | PCIe |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 5 |
| Port USB C | Tak |
| Szerokość | 114mm |
| Długość | 148mm |
| Wysokość | 74mm |
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika - produkt wymaga specjalnej utylizacji.
• Unikać kontaktu z wodą, wilgocią i kurzem.
• Nie należy otwierać obudowy urządzenia.
ntec sp. z o.o.
Chorzowska 44B
44-100 Gliwice
Poland
502438598
wk@ntec.pl