Philips Philips 222S9JML/00 monitor komputerowy 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 px Full HD LCD Czarny
Symbol: 222S9JML/00
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 522.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 222S9JML/00
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 522.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pobór mocy | 13,3 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 439 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,16 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 493 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 205 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 49 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 439 mm |
| Waga (bez podstawy) | 2,44 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 286 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 200 - 80% |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Szerokość opakowania | 690 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,73 kg |
| Głębokość opakowania | 141 mm |
| Wysokość opakowania | 420 mm |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 75 Hz |
| Przekątna ekranu | 21,5" |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| DDC/CI | Tak |
| Rozmiar plamki | 0,2493 x 0,241 mm |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 85 kHz |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 500000000:1 |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Typ HD | Full HD |
| Typ matrycy | VA |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 54,6 cm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 102% |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 88% |
| Ekran matowy | Tak |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Obracany | 0 - 180° |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 25° |
| Oś obrotu | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kąt obrotu wokół osi | 0 - 90° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| OSD | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 13 cm |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| HDCP | Tak |
| Wersja USB hub | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wyjście audio | Tak |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu B |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wejście audio | Tak |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 4 |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Szerokość | 698mm |
| Długość | 148mm |
| Wysokość | 423mm |